You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Przegląd 5 najciekawszych drukarek atramentowych.

Przegląd 5 najciekawszych drukarek atramentowych.

W dzisiejszych czasach i przy zaistniałych okolicznościach wiele osób pracuje lub uczy się w domu. Nieodzownym elementem pracy biurowej lub nauki zawsze była drukarka. Dziś prezentujemy Państwu 5 najciekawszych propozycji.

Klikając w nazwę urządzenia zostaną Państwo przeniesieni do strony z przedmiotem.

Drukarka atramentowa mobilna HP OfficeJet 202

HP OfficeJet 202 Mobile z baterią - 307692 - zdjęcie

Dzięki drukarce HP OfficeJet 202 możesz drukować ważne dokumenty nawet w podróży. Niewielkie rozmiary, waga oraz wbudowana bateria sprawiają, że możesz ją zabrać ze sobą w dowolne miejsce i skorzystać z możliwości szybkiego wydruku w każdej sytuacji. Co więcej, drukować możesz z dowolnego laptopa bądź urządzenia mobilnego za pośrednictwem kabla USB lub Wi-Fi.

-Ogranicz przerwy na ładowanie dzięki akumulatorowi o długim czasie pracy.

-Największa liczba drukowanych stron w porównaniu z innymi drukarkami tej klasy przy użyciu oryginalnych wkładów HP.

-Przygotuj się na sukces, gdziekolwiek jesteś. Pracuj wydajnie przez cały dzień dzięki wysokiej prędkości druku.

-Wydajna praca dzięki dużemu i łatwemu w obsłudze panelowi sterowania.

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson L1455

Epson L1455  - 331382 - zdjęcie

Zapewnij sukces swojej firmie z urządzeniem wielofunkcyjnym Epson L1455. To łatwe w użyciu urządzenie 4 w 1 zostało zaprojektowane z myślą o poprawie wydajności dzięki wykorzystaniu najnowszych funkcji. Epson L1455 zapewnia szybkie drukowanie, wyraźne kopiowanie, a także dokładne skanowanie dokumentów, dbając również o bezpieczeństwo Twoich danych. Ciesz się wyjątkowo niskimi kosztami drukowania i zyskaj przewagę nad konkurencją.

Ciekawi Cię, dlaczego Epson L1455 drukuje tak tanio w formacie A3 i A4? Tajemnicą jest system stałego zasilania w atrament, w którym własnoręcznie uzupełniasz zbiorniki z tuszem. Każdy pojemnik i każda butelka noszą odpowiednie oznakowanie, które zapobiegają pomyłce przy napełnianiu. Proste, prawda?

Niezawodność drukarki Epson L1455 potwierdza gwarancja producenta, obejmująca do 80 000 stron wydruku. W tym czasie zaawansowana głowica Micro Piezo zadba o to, by każda wydrukowana strona była idealnej jakości. Bez smug i niedoskonałości. Atrament Epson wysycha bardzo szybko, zapewniając trwałość przez długi czas.

Drukarka atramentowa HP Officejet Pro 8210

HP OfficeJet Pro 8210 - 307699 - zdjęcie

Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 8210 to niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie, które pozwala realizować profesjonalne wydruki w kolorze nawet o 50% taniej niż w przypadku drukarek laserowych. Profesjonalna jakośc druku w kolorze i płynne zarządzanie zapewnią niesamowity komfort z użytkowania.

Drukuj nawet trzy razy więcej stron dzięki opcjonalnym, oryginalnym wkładom atramentowym HP o dużej pojemności. Możliwość drukowania dokumentów, które są odporne na wodę, rozmazanie, blaknięcie i zakreślacze. Drukarka idealnie nadaje się do drukowania raportów, wiadomości e-mail i nie tylko, dzięki profesjonalnej jakości kolorów i czarnego tekstu.

Drukarka atramentowa Canon PIXMA G1411

Canon PIXMA G1411 - 446409 - zdjęcie

Canon PIXMA G1411 to idealne rozwiązanie, gdy musisz szybko wydrukować dokumenty przed wyjściem albo prowadzisz małą firmę i potrzebujesz od czasu do czasu skorzystać z drukarki. Pojemny podajnik papieru, duża szczegółowość druku i oszczędność tuszu świetnie sprawdzą się w domu i małym biurze. Dodatkowo ekonomia pracy i łatwa wymiana elementów eksploatacyjnych zredukują koszty obsługi.

Korzyści

 • Duża wydajność druku
 • Hybrydowy system atramentów
 • Automatyczne włączanie
 • Podawanie papieru od tyłu
 • Zintegrowane zbiorniki z atramentem
 • Drukowanie bez obramowania
 • Wyraźny czarny tekst

Drukarka atramentowa mobilna Canon PIXMA iP110 + bateria

Canon Pixma iP110 z akumulatorem - 206760 - zdjęcie

Dzięki drukarce Canon Pixma iP110 możesz drukować ważne dokumenty nawet w podróży. Niewielkie rozmiary, waga oraz wbudowana bateria sprawiają, że możesz ją zabrać ze sobą w dowolne miejsce i skorzystać z możliwości szybkiego wydruku w każdej sytuacji. Co więcej, drukować możesz z dowolnego laptopa bądź urządzenia mobilnego za pośrednictwem kabla USB lub Wi-Fi.

Imponująca, wyjątkowa jakość druku w podróży. Profesjonalne dokumenty z wyraźnym tekstem i zdjęcia z mocnym kontrastem kolorów – dzięki technologii FINE firmy Canon z ulepszonym, 5-atramentowym systemem i rozdzielczości druku do 9600 dpi. Równie szybkie drukowanie. Piękne zdjęcie 10 × 15 cm bez obramowania w zaledwie 53 s.

Funkcja Easy Photo Print+ umożliwia atrakcyjne, twórcze eksperymenty. Można łatwo projektować i drukować pocztówki, kolaże zdjęć i wiele innych za pomocą tej usługi internetowej, używając zdjęć z tabletu, smartfonu, komputera lub chmury.

Dołączony akumulator zapewnia najwyższy poziom mobilności. Doskonałe rozwiązanie do drukowania bez dostępu do sieci elektrycznej.

2 Comments

 • Avatar
  Janina
  May 29, 2020

  Dzięki wam zakupiłam najlepszą drukarkę. Dziękuję

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Blog Categories

Latest Comments

Popular Articles

Blog Archive

Recent Articles

Blog Search