You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Xiaomi Mi Band 5. Czego możemy się spodziewać?

Xiaomi Mi Band 5. Czego możemy się spodziewać?

Xiaomi Mi Band 5 może zaskoczyć. Opaska zmierzy także saturację krwi!

Xiaomi Mi Smart Band 5 – coraz więcej szczegółów przed premierą ...

Na premierę Mi Banda 5 zapewne czekają wszyscy fani marki. Inteligentne opaski Xiaomi zdobyły gigantyczną popularność na całym świecie i nadchodząca nowość powinna powtórzyć ten sukces. Teraz w sieci pojawiają się kolejne informacje na temat tego sprzętu!

CO NOWEGO ZNAJDZIEMY W XIAOMI MI BAND 5?

Tak naprawdę pomiar nasycenia krwi tlenem jeszcze jakiś czas temu mogliśmy znaleźć jedynie w drogich smartwatchach. Niedawno Huawei wprowadził to rozwiązanie do swoich opasek czy zegarków za pomocą aktualizacji oprogramowania. Wszystko wskazuje na to, że pomiar SpO2 pojawi się także w nadchodzącym wielkimi krokami Mi Band 5. Według Xiaomi saturacja ma być bardzo przydatnym wskaźnikiem, który obok pomiaru pulsu da użytkownikowi informację na temat aktualnego stanu organizmu.

Kolejną nowością, która pojawi się w wersji globalnej ma być moduł zbliżeniowy NFC. Informacje na ten temat pojawiały się już w przypadku Mi Banda 4 i na tę chwilę traktujmy je z lekkim przymrużeniem oka. Jeśli jednak chiński producent faktycznie umożliwi użytkownikom płacenie przy pomocy opaski z wykorzystaniem Google Pay to możemy być wręcz pewni, że opaska ta stanie się prawdziwym hitem sprzedażowym. Dodatkowo mamy otrzymać większy ekran o przekątnej 1,2 cala (Mi Band 4 oferował wyświetlacz o przekątnej 0,95 cala). Dodanie nowych funkcji i rozwiązań może także wpłynąć na wyższą cenę. Data premiery Mi Banda 5 nadal pozostaje tajemnicą...

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Blog Categories

Latest Comments

Popular Articles

Blog Archive

Recent Articles

Blog Search